Informacje o sklepie

Data opublikowania:

Marka sportowa Vivo buduje swą popularność niezmiennie od ponad dwudziestu lat a początki jej istnienia sięgają jeszcze pierwszej połowy lat 90. To druga wiodąca działalność Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "Rojax" z siedzibą w Rzeszowie. Po skromnych jak na owe czasy początkach, marka rozrosła się i po kilku latach przeniosła do własnej oraz imponującej siedziby przy Lubelskiej 50 w Rzeszowie. Po kolejnych kilku sezonach nastąpiła ekspansja firmy. Pojawiły się sklepy stacjonarne również w pozostałych dużych miastach na Podkarpaciu oraz w Małopolsce i na Lubelszczyźnie.

Firma jest jednym z czołowych producentów szerokiej gamy sprzętu sportowego i wyposażenia hal, boisk, siłowni oraz innych obiektów sportowych. Szeroka oferta zawiera produkty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Posiada produkty typowo amatorskie ale również te z wyższej półki, dla doświadczonych profesjonalistów. Najbardziej specjalizuje się jednak w kolarstwie, skatingu, fitnessie, turystyce, trekkingu czy sportach drużynowych i rakietowych.

Lata doświadczenia, odpowiednio wykwalifikowana i pomocna obsługa to gwarant odpowiedniego doradztwa i komfortu zakupu dla naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i skorzystania z możliwości pozyskania jakościowego produktu w dobrej cenie!